Wielu z nas wchodzi w wiosnę z postanowieniem zgubienia kilku zbędnych kilogramów. Do lata zostało jeszcze trochę czasu, co pozwala mieć nadzieję, że osiągniemy swoją wymarzoną figurę jeszcze przed wakacjami. Rzeczywiście jest to możliwe, ale tylko pod warunkiem, że już teraz odpowiednio rozplanujemy swoje odchudzanie i ostro weźmiemy się do pracy.

Po pierwsze, warto pomyśleć o zmianie diety. Wykluczamy używki, zmniejszamy ilość spożywanych słodyczy, za to włączamy do diety więcej warzyw i owoców. To naprawdę wystarczy, by skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów.

Po drugie, wprowadzamy do swojego życia więcej ruchu. Jeśli nie mamy czasu lub pieniędzy na regularne treningi na siłowni, możemy wydłużyć o 15 minut swoje codzienne spacery z psem, czy korzystać ze schodów zamiast windy w drodze do pracy. To drobiazgi, ale właśnie dzięki nim nasze ciało stanie się jędrniejsze i bardziej wysportowane.

Po trzecie, pamiętamy o stosowaniu dobrze dobranych kosmetyków. Podstawa to balsam wyszczuplający lub antycellulitowy, który każdego dnia wcieramy w ciało. Do tego warto dołożyć peeling, który pomoże nam się pozbyć zrogowaciałego naskórka oraz krem z filtrem, który skutecznie uchroni naszą skórę przed działaniem zdradliwych promieni wiosennego słońca.

Podziel się na:
  • Digg
  • Facebook
  • MySpace
  • Poleć
  • Wykop

Dodaj komentarz