Francuzi od zawsze uchodzili za światowych ekspertów w dziedzinie produkcji kosmetyków. Nic zatem dziwnego, że marka Bourjois odniosła tak duży sukces w tej branży. Produkty do makijażu z jej logo cieszą się popularnością wśród kobiet na całym świecie.

Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że historia marki sięga aż 150 lat wstecz. Jej narodziny datuje się bowiem na rok 1863 roku. Początki marki wiążą się nie tylko ze światem kosmetyków, ale i artystów. Pierwsza siedziba firmy mieściła się bowiem w paryskiej dzielnicy teatrów. Do dziś Bourjois nie boi się stosowania nowoczesnych, nietypowych rozwiązań i innowacyjnych produktów.

Co ważne, ceny kosmetyków Boujrois plasują się na rozsądnym poziomie. Dzięki temu paryski szyk jest dostępny dla każdej kobiety. Szczypta luksusu, którą zapewniają produkty tej marki od czasu do czasu jest potrzebna każdej z nas.

Boujrois specjalizuje się w produkcji kosmetyków kolorowych do makijażu. W jej ofercie znajdziemy zatem różnorodne cienie do powiek, tusze do rzęs, podkłady, róże do policzków, czy lakiery do paznokci. Z produktów tych niejednokrotnie korzystają nawet profesjonalni makijażyści, co jest najlepszym potwierdzeniem ich jakości i wysokiej trwałości.

Podziel się na:
  • Digg
  • Facebook
  • MySpace
  • Poleć
  • Wykop

Dodaj komentarz