Coco Mademoiselle

08/07/2012

Chanel no.5 to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych zapachów stworzonych z myślą o eleganckich kobietach. Powszechnie panuje opinia, że to zapach zarezerwowany dla dojrzałych kobiet. Chanel nie zapomniało jednak również o młodszych paniach. Z myślą o nich powstało Coco Mademoiselle.

 

Coco Mademoiselle to zapach głęboki, ale jednocześnie delikatny. Niemniej jednak warto stosować go jedynie na wyjątkowe okazje. Na co dzień może okazać się zwyczajnie za ciężki.

 

Zapach jest bardzo elegancki. Idealnie komponuje się z sukienkami i zwiewnymi spódnicami. Jeśli połączysz go z jeansami i niepozorną bluzką, zyska na tym cała stylizacja.

 

Coco Mademoiselle to także niezwykle uwodzicielski zapach. Świetnie sprawdzi się w czasie randek i wtedy, gdy chcemy wyglądać szczególnie seksownie. Przetestuj go, by na własne oczy przekonać się o jego niesamowitej magii.

 

Warto pamiętać także o przewodnim haśle marki Chanel. Zgodnie z nim perfumy to nie tylko zapach, ale sposób na życie. Ich wybór nie powinien być przypadkowy! Jeśli Coco Mademoiselle niekoniecznie odpowiada Twoim upodobaniom, nie kupuj go. W drogeriach dostępny jest cały szereg innych zapachów, spośród których z pewnością wybierzesz jakiś dla siebie.

Podziel się na:
  • Digg
  • Facebook
  • MySpace
  • Poleć
  • Wykop

Comments are closed.