Chociaż wiele kobiet uważa piersi za jedną z najbardziej atrakcyjnych części swojego ciała, zadziwiająco duża część z nich nie przykłada odpowiednio dużej wagi do ich pielęgnacji. Co zrobić, by nasz dekolt prezentował się pięknie mimo upływu lat?

Przede wszystkim warto zaopatrzyć się w specjalny krem do pielęgnacji biustu i dekoltu. Zwykły balsam, którego używamy do pielęgnacji innych części ciała może okazać się niewystarczający. Wszystko dlatego, że skóra biustu jest szczególnie cienka i niewiele kosmetyków jest w stanie zaspokoić jej specyficzne potrzeby. Tylko dobrze dobrany krem pozwoli Ci utrzymać jej jędrność na dłużej.

Jeśli nie zadbałyśmy o stan biustu odpowiednio wcześnie, ratunkiem mogą okazać się kosmetyki liftingujące. Ich skład został dobrany tak, by przy regularnym stosowaniu, przywracał jędrność i witalność skóry piersi. Dobrym rozwiązaniem może okazać się także skorzystanie z usług gabinetu kosmetycznego, który ma w swojej ofercie zabiegi pielęgnacyjne na biust.

Już od najmłodszych lar musimy pamiętać także o poprawnym dobieraniu biustonoszy. Źle dobrany stanik nie podtrzymuje biustu i powoduje jego wiotczenie pod własnym ciężarem. W sieci znajdziesz mnóstwo wskazówek, które ułatwią Ci dobór biustonosza. Możesz także skorzystać z pomocy specjalistki w tej kwestii, tzw. Brafitterki.

 

Podziel się na:
  • Digg
  • Facebook
  • MySpace
  • Poleć
  • Wykop

Comments are closed.