Każda kobieta stara się wyglądać możliwie najlepiej w każdej sytuacji. Jest to zupełnie naturalne i choć niektórzy panowie uważają to za próżność, sami często nie mają dobrego zdania o tych kobietach, które przykładają do swego wyglądu znacznie mniejszą wagę. Na ogół wydaje się, że do poprawiania wyglądu trzeba wielu kosmetyków, jednak w rzeczywistości, często wystarczy podkład i tusz do rzęs. Niemniej jednak uroda potrafi być kapryśna i czasem wymaga drobnego skorygowania niedoskonałości. Ostatecznym posunięciem zazwyczaj jest operacja plastyczna.

Istnieje wiele prostych zabiegów, które można wykonać właściwie bez większych przygotowań, a później wrócić do wykonywania swoich normalnych zajęć. Nie zawsze musimy podejmować zatem aż tak drastyczne decyzje, jak poddanie się operacji plastycznej. Już sam makijaż pomaga w skorygowaniu niedoskonałości. Możemy na przykład malując oczy w odpowiedni sposób, nadać twarzy większej wyrazistości. Umiejętnie nakładając róż na policzki, można twarz wydłużyć lub optycznie załagodzić rysy. Dzięki szmince, bardzo łatwo nadamy ustom pełniejszy kształt. Włosy również odgrywają niemałą rolę w tym, jak wygląda nasza twarz. Dobrze dobrana fryzura sprawi, że znów możemy skorygować pewne niedoskonałości. Do różnych kształtów twarzy pasują różne typy fryzur i długości włosów. Krótkie fryzury pomogą odsłonić nieco małą, drobną twarz, natomiast fryzury na długich włosach i z grzywką świetnie podkreślą twarz pociągłą.

Niebywale ważny jest również kolor włosów. Nadaje nam on pewnego charakteru. Obecnie najmodniejsze są kolory naturalne, dlatego warto wybierać takie farby, które nam zagwarantują piękny kolor.

Podziel się na:
  • Digg
  • Facebook
  • MySpace
  • Poleć
  • Wykop

Dodaj komentarz

Previous Post
«
Next Post
»