Lakiery Essie

23/07/2012

Lakiery do paznokci marki Essie zdobywają sobie coraz większą popularność. Kilka gwiazd Hollywoodu przyznało się do ich regularnego stosowania, a na reakcję nie trzeba było długo czekać. Sprzedaż tych lakierów gwałtownie wzrosła, bijąc prawdziwe rekordy. Lakiery są już dostępne również w Polsce, możemy więc samodzielnie sprawdzić, czy ich popularność jest rzeczywiście zasłużona.

 

Oferta kolorystyczna lakierów jest bardzo szeroka i zróżnicowana, dzięki czemu są one w stanie zaspokoić wszelkie oczekiwania. Z łatwością znajdziemy wśród nich takie odcienie, które będą odpowiadały naszym upodobaniom.

 

Niewątpliwym atutem tych wyjątkowych lakierów jest też ich trwałość. Nałożone na paznokcie odpowiednio starannie, pozostaną na nich przez dłuższy czas. Nie musimy też obawiać się odprysków czy przebarwień.

 

Ceny lakierów Essie dostępnych w sklepach są bardzo zróżnicowane. W przeciętnej drogerii koszt ich zakupu to ok. 35 zł. Sporo jak na lakier do paznokci, jeśli jednak weźmiemy pod uwagę jego trwałość, może się to okazać bardzo rozsądną inwestycją. Co więcej, buszując w sieci można znaleźć niektóre odcienie lakierów nawet o połowę tańsze, a wtedy zakup staje się jeszcze bardziej korzystny.

 

Podziel się na:
  • Digg
  • Facebook
  • MySpace
  • Poleć
  • Wykop

Comments are closed.