Wybierając kosmetyki, często stajemy przed wyborem między popularnymi kosmetykami znanych producentów, a produktami „no-name”, których producenci są nam zupełnie nieznani. Które z nich wybrać? Czy w przypadku kosmetyków cena jest rzeczywiście wyznacznikiem jakości?

 

Z pewnością trudno jednoznacznie wyrokować w tej kwestii. Wszystko zależy od wymagań naszej skóry, naszych osobistych upodobań, a często także zasobności portfela.

 

Przykładowo, inwestycja w droższe perfumy zwykle okazuje się opłacalna. Zapachy te charakteryzują się znacznie bogatszym składem i większą trwałością. Składniki, z których wytwarza się perfumy zwykle nie kosztują mało.

 

W przypadku kosmetyków pielęgnacyjnych, największe znaczenie powinna mieć ich skuteczność. Jeśli tańszy krem do rąk dobrze nawilża i wygładza, możesz go kupować, zamiast wydawać fortunę na droższe, markowe kosmetyki.

 

Pozostaje jeszcze kwestia kosmetyków kolorowych. Kobiety zwykle dzielą się na takie, które lubią mieć w swojej kolekcji całe mnóstwo różnorodnych cieni do powiek, lakierów do paznokci, eye-linerów i pudrów i takie, które pozostają wierne kilku ulubionym, najczęściej markowym kosmetykom.

 

Podziel się na:
  • Digg
  • Facebook
  • MySpace
  • Poleć
  • Wykop

Comments are closed.