Przeglądając ceny na półkach w drogerii, często dochodzimy do wniosku, że zwyczajnie nie stać nas na markowe kosmetyki. Nie da się ukryć, że ich ceny są naprawdę wysokie. Jest jednak sposób na to, by zaopatrzyć się w kosmetyki znanych marek, nie wydając fortuny.

 

Wystarczy kupować produkty zagranicą, omijając krajowych dystrybutorów. W ten sposób unikniemy konieczności opłacania podatków, cła, marży i kosztów transportu, które znacznie zawyżają ceny kosmetyków sprzedawanych w naszym kraju.

 

W sieci działa wiele stron umożliwiających zakup kosmetyków zagranicą. Pewnym rozwiązaniem jest także korzystanie z aukcji internetowych, na których sprzedawane są kosmetyki z zagranicy. Za ich pośrednictwem możemy zaopatrzyć się w markowe kosmetyki w bardzo atrakcyjnych cenach.

 

Jeśli zdecydujesz się na takie zamówienie, warto poszukać osób, które również chciałyby zamówić kosmetyki. Popytaj wśród znajomych i rodziny. Dobrym pomysłem jest też wykorzystanie przy takich poszukiwania for internetowych, na których często organizowane są zbiorowe zamówienia na dziesiątki, a nawet setki kosmetyków. Korzystając z takiego rozwiązania znacznie obniżysz koszty przesyłki kosmetyków z zagranicy.

 

Podziel się na:
  • Digg
  • Facebook
  • MySpace
  • Poleć
  • Wykop

Comments are closed.

Previous Post
«