Wachlarz różnorodnych zapachów perfum dla kobiet dostępnych w sklepach jest w stanie zaspokoić nawet najbardziej wygórowane wymagania. Mimo tego wiele pań nie ogranicza się do używania perfum przeznaczonych specjalnie dla nich, ale sięga także po męskie zapachy.

Wśród męskich perfum możemy znaleźć takie, które nie budzą najmniejszych wątpliwości co do tego, dla kogo są przeznaczone, ale i takie, które z powodzeniem mogą służyć również kobietom. Należą do nich chociażby perfumy drzewne. Wiele pań twierdzi, że odnajduje w nich kobiece nuty. To świeże, sportowe zapachy, które idealnie sprawdzają się na co dzień.

Są jednak i takie panie, które z rozmysłem sięgają po zapachy zarezerwowane dla mężczyzn, w najmniejszym stopniu nie przypominające kobiecych perfum, na przykład zapachy drzewno-wetiwerowe, tytoniowo-skórzane, czy fugere. Niektóre kobiety używają ich po to, by wydawać się bardziej pewne siebie i zdecydowane.

Chociaż używanie męskich zapachów przez kobiety jest dość kontrowersyjne, coraz więcej pań się na to decyduje. Być może to znak dzisiejszych czasów, gdy kobiety w wielu dziedzinach coraz bardziej upodobniają się do mężczyzn. Na co dzień jest to akceptowalne, jednak na szczególne okazje warto mimo wszystko zarezerwować typowo kobiece perfumy.

Podziel się na:
  • Digg
  • Facebook
  • MySpace
  • Poleć
  • Wykop

Dodaj komentarz