Święta Bożego Narodzenia mamy już za sobą, możemy więc spokojnie przyjrzeć się prezentom, które z tej okazji dostaliśmy. Wielu z nas zostało obdarowanych kosmetykami, które wciąż należą do najpopularniejszych prezentów. Niestety, nie zawsze trafiają one w nasze gusta. Co zrobić w takiej sytuacji?

Najłatwiej jest zwykle pozbyć się niechcianych perfum. Oczywiście, mówimy tu o dobrych zapachach znanych marek, a nie wodach toaletowych z kiosku ruchu, które niestety również pojawiają się wśród prezentów. Porządne perfumy bez większych problemów znajdą kolejnych nabywców.

Panowie, którzy dostali perfumy, które niekoniecznie odpowiadają ich upodobaniom, mogą sprzedać je chociażby na aukcji internetowej. Na aukcjach sprzedawane są zarówno nowe, fabrycznie zapakowane kosmetyki, jak i perfumy, które są już w pewnym stopniu zużyte. Opisując sprzedawany produkt, musisz wyraźnie zaznaczyć w jakim jest stanie.

Inne rozwiązanie to przekazanie otrzymanych perfum komuś innemu. Być może nie jest to zbyt etyczne, jednak z pewnością lepsze niż wyrzucenie niechcianych kosmetyków do kosza. Przekazując prezent dalej, należy jedynie zapamiętać od kogo go otrzymaliśmy, żeby uniknąć gafy.

Podziel się na:
  • Digg
  • Facebook
  • MySpace
  • Poleć
  • Wykop

1 Comment

  • Annaanka pisze:

    Jeśli perfumy są nie otwarte i markowo zapakowane, to można je też wymienić w tym sklepie, w którym się je kupiło na inny towar – bardziej chciany.
    Tutaj informacje o tym: jak zwrócić niechciany prezent.

Dodaj komentarz