Słowo „Nivea” oznacza „śnieżnobiały”. Dla większości z nas skojarzenia z tym słowem są bardzo pozytywne, kojarzy nam się bowiem z czystością, niewinnością i pięknem. Taki cel przyświecał z pewnością założycielom marki Nivea, jednego z najbardziej cenionych producentów kosmetyków w naszym kraju.

Koncern Beiersdorf AG z Hamburga, właściciel marki Nivea działa na rynku kosmetycznym już od ponad 125 lat. Tak bogate doświadczenie pomaga mu jeszcze lepiej dopasowywać swoje produkty do potrzeb klientów i oferować im bardzo wysoką jakość.

Sztandarowy produkt marki krem Nivea jest dostępny w sprzedaży już od ponad 100 lat. Po raz pierwszy pojawił się w sklepach w 1911 r. i niemal od razu zaskarbił sobie sympatię i zaufanie klientów. Krem, który możemy kupić obecnie ma dokładnie taki sam skład jak jego pierwsza wersja.

Dzisiaj asortyment produktów marki Nivea dostępnych w drogeriach jest zdecydowanie szerszy. Oprócz klasycznej wersji kremu, którego opakowanie niemal zupełnie nie zmienia się na przestrzeni lat, do dyspozycji klientów są różnego rodzaju produkty do pielęgnacji ciała, skóry i włosów. Nivea ma w swojej ofercie również całą serię kosmetyków stworzonych z myślą o mężczyznach.

Podziel się na:
  • Digg
  • Facebook
  • MySpace
  • Poleć
  • Wykop

Dodaj komentarz