Oriflame to jedna z najpopularniejszych marek oferujących kosmetyki w sprzedaży bezpośredniej. Zamiast ustawiać je na sklepowych półkach, konsultanci oferują je osobom, które znają bezpośrednio, co zdecydowanie sprzyja budowaniu pozytywnego wizerunku firmy.

Marka Oriflame została założona przed blisko 50 laty przez dwóch braci. W ciągu wielu lat swojej działalności, stopniowo rozszerzała swoją działalność o kolejne kraje. Dziś jej kosmetyki sprzedaje się aż w 60 różnych państwach.

Oferta Oriflame jest bardzo szeroka i zróżnicowana. Każdego roku pojawiają się w niej kolejne produkty, odpowiadające najwyższym standardom jakościowym. Obecnie w asortymencie firmy można znaleźć bogaty wybór kosmetyków do makijażu i pielęgnacji, zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

Dużą zaletą firmy jest możliwość bezpośredniego kontaktu z konsultantem. Możemy poprosić go o radę, a nawet wypróbować niektóre kosmetyki. Wszystko odbywa się w miłej, przyjaznej atmosferze. Zwykle konsultant to ktoś z naszego bliskiego otoczenia. Zamawiając kosmetyki u przyjaciółki, czy siostry, mamy pewność, że porady, których nam udziela są wiarygodne, a kosmetyki, które nam poleca rzeczywiście są dobre.

Podziel się na:
  • Digg
  • Facebook
  • MySpace
  • Poleć
  • Wykop

1 Comment

  • Annaanka pisze:

    Oriflame’a to chyba wszyscy znają:) Tak mi się w każdym razie wydaje.
    Ja kupowałam u nich kiedyś sporo, ale teraz przerzucam się na zakupy przez internet – w drogeriach internetowych ceny są jednak zdecydowanie niższe, niż w sprzedaży bezpośredniej od agentek czy w sklepach. Np w sklepie zokana można znaleźć masę fajnych i jakościowo lepszych nawet kosmetyków niż w oriflamie (który zresztą też pochwalę, bo używałam)

Previous Post
«
Next Post
»