O tym, że ludzie są bardzo wrażliwi na zapachy nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Owszem, nasze nosy bywają mniej lub bardziej podatne na wpływ zapachów, nigdy jednak nie pozostają wobec nich obojętne. Warto nauczyć się wykorzystywać ten wpływ dla swoich własnych potrzeb.

Perfumy, których używamy w zauważalny sposób oddziałują na innych ludzi. Jeśli są przyjemne, wzbudzają sympatię i zaufanie. Te zmysłowe mogą nam z kolei zapewnić zainteresowanie płci przeciwnej.

Aby jeszcze silniej oddziaływać na otoczenie za sprawą zapachu, warto przyjrzeć się bliżej perfumom zawierającym w swoim składzie feromony. Feromony to substancje wytwarzane naturalnie przez nasz organizm w niewielkich ilościach. Oddziałują na podświadomość osób, z którymi się spotykamy w określony sposób. Perfumy z feromonami zawierają te substancje w znacznie większym stężeniu, przez co ich wpływ na innych jest znacznie silniejszy.

Feromony są bezwonne, w związku z czym ich dodatek w żaden sposób nie wpływa na zapach perfum. Ich odpowiedni dobór może nam jednak pomóc w delikatny sposób manipulować ludźmi, sprawiając, że staną się nam znacznie bardziej przychylni. Możemy czerpać z tego korzyści zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Podziel się na:
  • Digg
  • Facebook
  • MySpace
  • Poleć
  • Wykop

Dodaj komentarz

Next Post
»