Gdy mała dziewczynka staje się kobietą, rośnie jej biust. Stając się dorosłą kobietą, czasem ma z tego powodu kompleksy. Wiele z nich uważa, że jej biust jest za mały. Po osiemnastym roku życia, będąc już pełnoletnią, młodą kobietą, czasem decyduje się na operację powiększania biustu. Ale czy to potrzebne i po co to robią? Czasem kobiety pod wpływem chwili podejmują decyzję o powiększaniu piersi. Jest to jednak duża, poważna operacja, która jest jednocześnie bolesna.
Jeśli oczywiści nie wynika to z pychy, operacja może być nawet potrzebna. Rzadko, ale się zdarza, że piersi są nieproporcjonalne. Wtedy trzeba jednak poradzić się chirurga estetyka. Jeśli zaś chodzi tylko o naszą własną pychę, jest to trochę fanaberia. Operacja jest droga. Może niektórym ludziom przeszkadza to, że mają za dużo pieniędzy i nie mają ich na co wydać. Kobiety mają różna powody, żeby poddać się takiej operacji. Niektórym z nich po prostu nie podobają się one, lub są za małe.

To są dwa najczęstsze powody. Innym powodem jest to, że obecnie wiele gwiazd estrady poddaje się operacji plastycznej piersi. Jeśli są to jedyne powody, nie są one poważne – zdrowotne, to po co nam operacja? Duże koszty, ból pooperacyjny to chyba wystarczające powody, żeby zastanowić się, czy warto tak cierpieć i wydawać fortunę na operację, która nie musi wcale ans zadowolić.

Podziel się na:
  • Digg
  • Facebook
  • MySpace
  • Poleć
  • Wykop

Dodaj komentarz