Uroda, zapachy

25/06/2010

Kobiety zapytane o to, co najbardziej pociąga mężczyzn w ich płci zapewne zgodnie odpowiedziałyby, że uroda. A co o tym sądzą sami zainteresowani? Jak pokazują badania prowadzone na całym świecie jest to tylko jeden z wielu elementów, które wpływają na zainteresowanie panów daną kobietą.
Chociaż wydaje nam się to nie do końca zgodne z prawdą, faceci często uważają, że zwracają uwagę na cechy wewnętrzne. Nie ukrywają, że ważny jest dla nich intelekt partnerki. W końcu to od niego będzie zależało, czy uda im się prowadzić interesujące konwersacje w przerwach między innymi, bardziej emocjonującymi zajęciami. Łączy się z tym potrzeba wspólnych zainteresowań. Mężczyźni wręcz uwielbiają, gdy kobieta ma pasje podobne do nich. To zacieśnia więzi i pozwala na wspólne spędzanie wolnego czasu. Im ciekawsze jest hobby, tym bardziej fascynujący obraz kobiety powstaje w męskiej głowie.

Jeszcze jednym czynnikiem, o którym zapomina większość z nas są zapachy. Naturalnie wytwarzane przez organizm feromony oraz perfumy, których kobiety nie szczędzą wspaniale oddziałują na mężczyzn. Niejednokrotnie okazuje się, że zapach jest pierwszym bodźcem docierającym do idącego ulicą mężczyzny. Jeśli węch jest usatysfakcjonowany, facet zaczyna interesować się pozostałymi sprawami. Jego wzrok przykuwają damskie ruchy, uwydatniające atuty sylwetki. Dopiero potem panowie skupiają się na twarzy, biuście, nogach. Ku zaskoczeniu wielu z pań, nie podniecają się wyłącznie szczupłymi i wysokimi przedstawicielkami naszej płci. Każda z nas powinna wreszcie zapamiętać, że różni mężczyźni mają odmienne wymagania. Bez względu na to, jak wyglądamy i co lubimy, prawie każda znajdzie w końcu swojego księcia, który będzie ją ubóstwiał.

Podziel się na:
  • Digg
  • Facebook
  • MySpace
  • Poleć
  • Wykop

Dodaj komentarz