Coraz więcej panów traktuje regularne stosowanie perfum nie jako fanaberię, ale jako doskonały sposób na podkreślenie swojego charakteru i swoich upodobań. Bogaty wybór, w jakim obecnie dostępne są perfumy dla panów zdecydowanie temu sprzyja.

 

Decyzja o wyborze zapachu, którym panowie otaczają się na co dzień bynajmniej nie powinna być przypadkowa. Wiele kobiet przyznaje, że zapach mężczyzny to jedna z pierwszych rzeczy, na którą zwracają uwagę przy poznawaniu nowych osób. Co więcej, zapach oddziałuje też na naszą podświadomość, nastawiając nas pozytywnie lub negatywnie do danej osoby. Może się więc okazać, że źle dobrany zapach rzutuje nie tylko na nasze życie prywatne, ale także na życie zawodowe.

 

Czym w takim razie warto się kierować przy doborze zapachów? Pierwsza rzecz, na którą powinniśmy zwrócić uwagę to opis zapachu. W internecie z łatwością znajdziemy mnóstwo informacji na temat każdego zapachu, łącznie z opisem podstawowych nut zapachowych i cech charakteru, które dobrze współgrają z danymi perfumami. Na tej podstawie będziemy w stanie wybrać kilka zapachów, które potencjalnie mogą nam przypaść do gustu. Kolejny krok to wizyta w drogerii i porównanie wybranych zapachów. Warto pamiętać o tym, by nie wąchać więcej niż trzech zapachów perfum w czasie jednej wizyty w drogerii.

Podziel się na:
  • Digg
  • Facebook
  • MySpace
  • Poleć
  • Wykop

1 Comment

  • Annaanka pisze:

    Podrzucam namiar na listę: TOP 5 perfumy dla mężczyzny :) Warto poczytać – ciekawe wnioski się nasuwają, no i jednak w tym rankingu to Panowie, czyli główni zainteresowani decydowali o tym, co trafi do topu.

Previous Post
«
Next Post
»