Nie da się ukryć, że kobiety są bardziej wrażliwe na zapachy niż mężczyźni. Wiele z nich jest w stanie wyczuć nawet delikatną, ledwie zauważalną woń. Mężczyźni potrafią stwierdzić, czy dany zapach podoba się im, czy nie.

 

Jeśli jednak w grę wchodzą bardziej zaawansowane zagadnienia, takie jak wyczuwanie poszczególnych nut zapachowych, panowie raczej sobie nie radzą. Kupując perfumy, zwykle zdają się na ślepy traf. Duży wpływ na ich decyzje mają także reklamy, z czego doskonale zdają sobie sprawę producenci reklam. Tymczasem panowie nie są w stanie wybrać dobrego zapachu, nie wąchając go. Na szczęście z pomocą przychodzą im kobiety.

 

Większość pań ma realny wpływ na to, jak pachnie ich mężczyzna. Zwykle wybierają się z nim na zakupy do drogerii i same wskazują zapachy, które najbardziej się im podobają. Niektóre panie posuwają się jeszcze dalej i same wybierają perfumy dla swojego mężczyzny, po czym wręczają im je na prezent.

 

Jeśli sami panowie nie protestują przeciwko takiemu rozwiązaniu, nie ma w tym nic złego. W końcu jednym z podstawowych celów, dla których stosuje się perfumy jest oddziaływanie na zmysły płci przeciwnej. Kiedy mężczyzna wybiera zapach, który wybrała dla niego kobieta, z pewnością zyskuje w jej oczach.

 

Podziel się na:
  • Digg
  • Facebook
  • MySpace
  • Poleć
  • Wykop

1 Comment

  • Annaanka pisze:

    Ponoć prawdziwy facet pachnie tylko potem, ale raczej nie stosowałabym się do tej zasady hehe:)
    Fajne zapachy dla mężczyzn ma np Hugo Boss i Davidoff (ja je uwielbiam na facecie).

Dodaj komentarz

Previous Post
«