Kosmetyki Ziaja to idealny wybór w przypadku wszystkich miłośników polskich marek. Łączą w sobie wysoką jakość z niską ceną, co wśród kosmetyków zdarza się stosunkowo rzadko.

Firma została założona w 1989 r. Głównym założeniem jej właścicieli było tworzenie kosmetyków o prostych składach, nie zawierających żadnych zbędnych składników. Nie od dziś wiadomo, że właśnie tego rodzaju kosmetyki są najbezpieczniejsze dla naszej skóry i nie wywołują podrażnień. Nic dziwnego, że w krótkim czasie firma zaskarbiła sobie dużą sympatię i zaufanie wśród klientów.

Obecnie w ofercie firmy można znaleźć ponad 800 różnych kosmetyków przeznaczonych zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Podzielono je na linie, co ułatwia dobór kosmetyków optymalnych dla potrzeb naszej cery oraz dla naszego wieku. Każda linia to komplet kosmetyków niezbędnych w codziennej pielęgnacji. Z myślą o szczególnie wymagających użytkownikach powstała seria Ziaja Med dostępna w aptekach.

Dzięki stosunkowo niskim cenom kosmetyki Ziai są dostępne dla większości użytkowników. Marka udowadnia, że prawidłowa pielęgnacja skóry to nie luksus, ale konieczność, na którą może pozwolić sobie każdy z nas.

Podziel się na:
  • Digg
  • Facebook
  • MySpace
  • Poleć
  • Wykop

1 Comment

  • Annaanka pisze:

    Myślę, że gdybym miała kupować kosmetyki w prezencie dla drugiej kobiety to byłaby to właśnie jakaś marka typu Ziaja: bo wszyscy wiedzą, że to dobrze rzeczy, sprawdzone, no jakby to powiedzieć „zdrowe” dla ciała.
    Taki dobry pomysł na prezent dla kobiety (<– a tu są też i inne fajne idee,gdyby ktos szukał).

Dodaj komentarz