Ziaja to jeden z najpopularniejszych polskich producentów kosmetyków. W 2009 r. firma obchodziła dwudziestolecie swojego powstania. W tym czasie zdążyła zaskarbić sobie szerokie grono wiernych klientów.

 

Podstawowym atutem kosmetyków marki Ziaja jest połączenie wysokiej jakości z niską ceną. Niewiele firm jest w stanie zaoferować kosmetyki, które łączą w sobie obie te cechy.

 

Misją firmy jest dbanie o zdrowie i dobre samopoczucie klientów. W związku z tym kosmetyki tej marki nie tylko zapewniają niezwykle skuteczną pielęgnację, ale wyróżniają te także przyjemne zapachy i dobra konsystencja.

 

Produkuje się je z surowców najwyższej jakości. Cała produkcja odbywa się w dwóch nowoczesnych ośrodkach ulokowanych w strefie ochrony ujęcia wody pitnej, na Kaszubach, spełniających najwyższe światowe standardy pod względem higieny i wykorzystywanych technologii.

 

Ziaja wciąż pracuje także nad nowymi recepturami i poszerzaniem swojej oferty. Obecnie znajdziemy w niej kosmetyki drogeryjne dla kobiet i mężczyzn, ale także kosmetyki lecznicze, sprzedawane w aptekach. Dzięki niskim cenom, które wśród kosmetyków aptecznych są naprawdę rzadkością, zyskały sobie niebywałą popularność.

 

Podziel się na:
  • Digg
  • Facebook
  • MySpace
  • Poleć
  • Wykop

Comments are closed.